beke

Az Összefogás a Magyar Családokért Országos Egyesület hosszú évek óta együttműködik a Béke Nevelőotthonnal az állami gondoskodásban lévő fiatalok megsegítése érdekében. A nevelőotthon 1997-től lett a speciális és különös ellátási igényű gyermekek otthona, amely igyekszik a hit, munka, tanulás és a szórakozás együttesével gazdagítani a főkén kamaszkorú lakók mindennapjait. 2013-ban Egyesületünk sikeres megállapodást kötött Budapest Főváros Kormányhivatalának Gyámhivatalával, amelynek eredményeképp otthonteremtési támogatással tudjuk segíteni az egyik nevelőotthoni fiatalembert. Az otthonteremtési támogatás összege havi 41.000 Ft, ezzel az összeggel a fiatalember lakhatását támogatjuk. A megítélt összeg minden hónapban az Egyesület bankszámlájára érkezik, ebből albérleti szerződés keretében albérletet fizetünk a fiatalember javára. A támogatás 2013. június 1-jén kezdődött, és több mint két évig, 2015. július 31-ig tart.

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

nagylogo2

Szövegméret

2015-ben Egyesületünket támogatta:
 

omcse fejlec szolnok