2017 júniusától Egyesületünk működteti a százhalombattai „Összefogás” – Fogyatékos Személyek Nappali Intézményét, ahol fogyatékos személyeknek, sérült és csökkent munkaképességű embereknek adunk figyelmet, gondoskodást és ellátást. 2018. januárja óta pedig már fejlesztő foglalkoztatást és munkát is biztosítunk számukra: Tátrai Katalin ékszertervező és ásványgyógyász kollekciójának gyártásában vesznek részt. Olyan gyógyító hatású ékszereket készítenek ásványi gyöngyökből és féldrágakövekből, melyek bizonyítottan jótékony hatással vannak viselőjük szervezetére. Az ékszerek nemcsak viselőjük, de készítőik egészségére is pozitív hatást gyakorolnak, hiszen a gyöngyök fűzése nagymértékben fejleszti fogyatékkal élő pártfogoltjaink kézügyességét, finommotorikai mozgását. 

11147193 10204243434981832 4046085456469737602 n

Hisszük, hogy az értéket teremtő alkotások készítésével hasznos elfoglaltságot és biztos megélhetést teremtünk az „Összefogás” – Fogyatékos Személyek Nappali Intézmény minden pártfogoltjának.      

 

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

nagylogo2

Szövegméret

2015-ben Egyesületünket támogatta:
 

omcse fejlec szolnok