Az Összefogás a Magyar Családokért Egyesület hosszú évek óta folytatja kulturális misszióját. Az elmúlt években sok nívós előadást szerveztünk, amely a minőségi kultúrát tette elérhetővé hátrányos helyzetű fiatalok számára. 2016. júliusától Egyesületünk a Nemzeti Kulturális Alap regisztrált egyesületévé vált, amely megteremtette az alapot profeszionális zenei és színházi programok rendezésére. Megkerestük azokat a színházi közösségeket, színészeket és előadóművészeket, akiknek segítségével változatos kulturális programokat, programsorozatokat hozhattunk létre. Fél év alatt számos helyre eljutottunk, sikerült iskolák, óvódák, kulturális intézmények, játszóházak és közösségi terek látogatóit megtalálnunk és becsalogatnunk programjainkra.

DSC 6669 k

Nagy lendülettel folytatjuk programjaink szervezését a 2017-es évben is. Hosszútávú célunk, hogy a régió meghatározó szervezeteként megkerülhetetlen szerepet vállaljunk a kultúra terjesztésének felelőségteljes munkájában, változatos és értékes programokat biztosítva gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt. Az idei évben kiemelt célunk, hogy az egész országot bejárva, minél több helyen mutassuk be tehetséges barátainkat, színészeket, zenészeket, társulatokat. Saját produkciók létrehozását is tervezzük. A kultúra mindig is nehéz helyzetben volt, egyre nehezebb mecénást találni, egyre nehezebb a közönséghez eljutni és egyre nehezebb a minőség megtartása. Ehhez szeretnénk 2017-ben is minél több támogatást nyújtani.

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

nagylogo2

Szövegméret

2015-ben Egyesületünket támogatta:
 

omcse fejlec szolnok